DSC03553Jen málokdo z nás může říci, že nikdy nepocítil, co stres znamená a jaký vliv má na naše prožívání života. Jeho vnímání nám bylo přírodou dáno do vínku, aby nás mobilizovalo v okamžicích, kdy je v našem zájmu velmi rychle a efektivně jednat. Současný člověk však takových podnětů dostává příliš mnoho, a pokud na něj navíc působí dlouhodobě, vybírá si stres svou daň na jeho zdraví. Objevují se pocity podrážděnosti, úzkosti, neschopnost koncentrovat se, nespavost a dlouhodobá únava. To jsou „jen" varovné signály, kterými nám naše tělo říká, abychom se zastavili a přehodnotili situaci. Pokud to neuděláme, riskujeme, že přijdou problémy daleko závažnější.

Těžko ze dne na den změníme svět kolem nás. Jediné, na čem můžeme poměrně rychle a efektivně pracovat, jsme my sami. Můžeme se naučit stresu nepodléhat, vědomě ovládat své tělo a mysl a pomocí účinných technik se zbavovat napětí.

lenka5

 

Životem proti stresu nabízí individuální konzultace, jejichž cílem je naučit vás relaxovat, fyzicky i psychicky se uvolnit. Seznámí vás s jednoduchými, ale účinnými relaxačními technikami a metodami, které budete moci použít i kdykoliv během dne, což vám pomůže lépe zvládat stresové situace a šetřit cennou životní energii. Protože pouze člověk, který je odpočatý, plný energie, se dokáže dostatečně soustředit a tvůrčím způsobem nejen pracovat, ale také si užívat samotného života.

Program Životem proti stresu je určen pro všechny, kteří si cení svého zdraví natolik, že jim stojí za to zastavit se a vědomě pracovat se sebou samým tak, aby pocity štvané zvěře nahradil pocit vnitřního klidu a životní pohody.

Četnost a obsah konzultačních schůzek se domlouvá individuálně.